OÜ Rapla Hoone Grupp
PUHASTUSTEENINDUS

on asutatud 1997 aastal erakapitalil põhineva ettevõttena. Algselt alustas firma maakonnas hoonete ülevaatuse, hindamise ja mõõdistusprojekti koostamisega. 1999.aastal lisandus kinnisvara hooldusteenindus, mis hetkel moodustab suurema osa käibest. Meie missiooniks on kliendi ootustele vastavate kvaliteetsete ja mitmekülgsete puhastusteenuste pakkumine. Puhtuse müümisel soovime kliendile luua lisaväärtust esteetilisema ümbruse ja suurenenud rahulolu näol.Meie eesmärgiks on vabastada kinnisvara omanikud igapäevastest kohustuslikest toimingutest, mis on seotud kinnisvara hooldamisega.

2005.aastal avasime Raplas autode käsipesula, kus kasutame uusimaid keemilisi pesuvahendeid, põhiliselt Ameerika „Presta“ ja „ Malco“ tooteid, mille kvaliteedis ei pea kahtlema. Meie töötajate põhiväärtuseks on ausus ja koostöö kliendisuhetes. Suhtleme kliendiga ausalt ning avatult, sellega loome aluse pikaajalistele suhetele, ühtlasi säästame emotsioone ja aega. Hindame kõrgelt tahet teenida klienti.

2009.aastal investeerisime kaasaegsetesse pesupesemise seadmetesse ning alustasime pesumaja teenuste pakkumisega eelkõige Rapla maakonna ettevõtetele ja eraisikutele.

Väikefirmana suurte ees peame oma eeliseks töö kvaliteeti, kiiret tellimuste täitmist ja orienteeritust väikestele kogustele.Meie motoks on – PERSONAALNE LÄHENEMINE IGALE KLIENDILE !

Pestav pesu ei pea olema märgistatud, ega välja toodud esemelist loetelu, sest kõikide klientide tekstiilid pestakse, kuivatatakse eraldi masinates, eraldi teiste klientide pesust. Meie töötajad on koolitatud asjatundjad, kes tunnevad põhjalikult erinevaid materjale ja neile sobivaid pesuvahendeid.Leiame igale plekile abi ja igale probleemile lahenduse. Peale pesuprotsessi anname esemetele viimase lihvi triikides.

Näeme end jätkuvalt areneva kaasaegse ja sõbraliku ettevõttena, kes oma missiooni täitmisel suudab leida tasakaalu kliendi vajaduste ja võimaluste vahel.

Oma tegevuses hindame ja tõstame esile :

 

  • pühendumust kvaliteedile
  • usaldusväärsust
  • operatiivsust
  • täpsust ja kellaaegadest kinnipidamist
  • paindlikkust klientidega suhtlemisel

MEIE EESMÄRGID on TEIE EESMÄRGID, TEIE TÄHTAJAD on MEIE TÄHTAJAD !